primium vivere ośrodek logo

 

 

PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Porzuć nałóg

Zapytaj nas

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej pracy lub możliwości danej terapii
- prosimy o kontakt:

 

Zadzwoń!

 

607 778 701

 

 

Detoksykacja organizmu


Detoksykacja ma na celu przerwanie ciągu alkoholowego, jest jedną z podstaw które muszą być spełnione w leczeniu uzależnienia, zdajmy sobie sprawę że długotrwałe spożywanie alkoholu czy innych substancji psychoaktywnych niesie ze sobą ciężkie dolegliwości takie jak „objawy odstawienie” dlatego ważnym aspektem jest zabezpieczenie medyczne i detoksykacja organizmu, tak byś doznał miękkiego lądowania!!

 

 Czas trwania detoksykacji to 7 dni, może potrwać dłużej zależne jest to od rodzaju uzależnienia jak i stanu zdrowia osoby dotkniętej chorobą, Pamiętaj im wcześniej tym lepiej i łatwiej !!!
zegarek

 

 

kroplowka witaminowa
 

Podczas detoksykacji robione są badania krwi morfologia, próby wątrobowe, ALT, ASP, Bilirubina całkowita, GGTP itd. By stwierdzić w jakim stanie fizycznym jest osoba lecząca się z uzależnienia, nie każde jest identyczne, pamiętaj że narkotyki utrzymują się w organizmie znacznie dłużej niż alkohol, dlatego tak ważna jest detoksykacja by postawić organizm na właściwe tory!!!
 

 

 Pamiętaj że uzależnienie to choroba i jak każda jedna musi być traktowana poważnie, bo często nieleczona może doprowadzić do śmierci, zdajemy sobie sprawę że posiadasz obowiązki, pracę z której się utrzymujesz dlatego na czas pobytu w ośrodku leczenia uzależnień Primum Vivere dostaniesz zwolnienie lekarskie, i to TYLKO TY!!  I płatnik Z.U.S będzie wiedział z jakie powodu zostało ono wystawione, dyskrecja to, to co sobie cenimy!!
przelew pocztowy