'; Ośrodek leczenia uzależnień – małopolskie | Prywatne leczenie- Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Primum Vivere

primium vivere ośrodek logo

 

 

PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Porzuć nałóg

Ośrodek leczenia uzależnień – małopolskie

 

Ośrodek odwykowy Primum Vivere zapewnia profesjonalną pomoc mieszkańcom województwa małopolskiego zmagającym się z problemem uzależnienia. Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, uzależnienia od hazardu oraz Internetu. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści przeprowadzają dokładny wywiad zarówno z Pacjentem, jak i bliskimi mu osobami. Dzięki temu są w stanie dobrać optymalną metodę leczenia – taką, która pozwoli pozbyć się nałogu raz na zawsze.

 

Różne formy leczenia uzależnień

 

Zapewniamy różne formy leczenia uzależnień. Zamknięty odwyk alkoholowy i narkotykowy przypomina pobyt w sanatorium – Pacjenci mieszkają w ośrodku i codziennie uczestniczą w zajęciach. Osobom, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na zamieszkanie w ośrodku, proponujemy terapię realizowaną w trybie pobytu dziennego. Obejmuje ona uczestnictwo w zajęciach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 14. Prowadzimy także terapię ambulatoryjną – polega ona na cyklicznym zgłaszaniu się Pacjenta do ośrodka odwykowego celem uczestnictwa w spotkaniach. Taka forma leczenia pozwala łączyć terapię z pracą czy opieką nad rodziną.

 

Wszystkie rodzaje terapii obejmują zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone przez specjalistów: terapeutów uzależnień, psychologów i psychiatrów. W ich trakcie Pacjenci omawiają swoje problemy i poznają sposoby ich rozwiązywania. Dzięki temu są w stanie pozbyć się nałogu i wrócić do normalnego życia.

 

Jeśli mieszkasz w województwie małopolskim i potrzebujesz fachowego wsparcia w walce z uzależnieniem, zapraszamy do naszego ośrodka. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepszą formę terapii, dzięki której wyrwiesz się ze szponów nałogu.