'; Mazowieckie - Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Primum Vivere

primium vivere ośrodek logo

 

 

PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Porzuć nałóg

Ośrodek leczenia uzależnień – mazowieckie

 

Ośrodek leczenia uzależnień Primum Vivere zapewnia profesjonalne wsparcie mieszkańcom województwa mazowieckiego. Oferujemy różne formy terapii, które pozwalają pozbyć się nałogu raz na zawsze. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy osoby zmagające się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu i Internetu. Wybierając nasz ośrodek odwykowy, znajdziesz się pod opieką specjalistów, którzy dobiorą najskuteczniejszy program leczenia i zadbają o Twój komfort.

 

Różne formy leczenia uzależnień

 

W naszym ośrodku odwykowym możesz wybierać spośród różnych rodzajów leczenia. Oferujemy terapię:

  • stacjonarną – kilkutygodniowy pobyt w naszym ośrodku,
  • dzienną – kilkugodzinne zajęcia od poniedziałku do piątku,
  • ambulatoryjną – kilkadziesiąt spotkań z terapeutą uzależnień.

Zarówno odwyk dla narkomana, jak i alkoholika składa się z zajęć indywidualnych i grupowych. Podczas spotkań sam na sam z terapeutą będziesz mógł opowiedzieć specjaliście o swoich kłopotach, które doprowadziły Cię do uzależnienia. Terapeuta pomoże Ci zrozumieć, z czego wynikają Twoje zachowania oraz przedstawi Ci alternatywne sposoby rozwiązywania problemów, bez stosowania używek. W trakcie spotkań grupowych będziesz mógł z kolei wysłuchać innych osób mających podobny problem oraz przedstawić swoją sytuację. Wymiana doświadczeń pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o sobie i zrozumieć innych.

 

Jeśli mieszkasz w województwie mazowieckim i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w walce z uzależnieniem, nie zwlekaj dłużej – im szybciej to zrobisz, tym łatwiej będzie Ci się uwolnić ze szponów nałogu. Czekamy na Twój kontakt.