PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Praca, Stres, Wypalenie zawodowe, uzależnienie??

 

Praca, Stres, Wypalenie zawodowe, uzależnienie??

Po wakacjach masz jeszcze mniej energii do pracy?

Ilekroć szef coś do Ciebie mówi, kipisz ze złości?

Wyjście na piwo z kolegami z pracy, z którymi można spokojnie poobgadywać szefa, jest gwarantowanym sposobem na upuszczenie pary???

Jesteś znudzony, ale nie chcesz żadnych wyzwań?

Jesteś ekstrawertykiem i brakuje Ci kontaktu z innymi?

Twoja ścieżka kariery nie prowadzi Cię w strone wymarzonej pracy?

Nie wyrabiasz się z pracą w ciągu 8-godzinnego dnia?

Stres rośnie i każdym dniem i trwa nawet w domu?

Płaca jest jedynym powodem, dla którego pracujesz?

 

Wypalenie zawodowe często przeistacza się w uzależnienie od alkoholu, narkotyków które trzeba leczyć w ośrodkach!!

 

Jeśli jesteś osobą które podlega przewlekłemu stresowi, ciągłej gonitwie, braku czasu dla siebie i rodziny i widzisz że jedyną rzeczą która Ciebie odpręża to alkohol lub narkotyki dobrze trafiłeś!!

 

Ośrodek leczenia uzależnień to nie tylko leczenie osób które są na skraju życia, profilaktyka to jedna z metod przedwczesnego radzenia sobie z używkami!! Pomyśl gdybyś mógł poczuć się znacznie lepiej niż po alkoholu?? Nie niszcząc sobie zdrowia, wręcz odwrotnie podnosząc jakość życia. Pamiętasz te dni kiedy byłes tak zmotywowany do działania że nie liczyłeś godzin w pracy spędzonych przed laptopem? Kiedy każde zadanie które Tobie zlecano było czymś prostym i przyjemnym, mamy na to sposób!!!

 

 

Primum Vivere ośrodek leczenia uzależnień

Opatentował skład kroplówek które zregenerują Twój organizm od podstaw to totalny RESET organizmu, podniesie Twoją energię witalną, odprężą, wszelkie skutki przewlekłego stresu zostaną zniwelowane, koncentracja, funkcje poznawcze wrócą do normy, uczucie ciągłego napięcia, czy ogólne złe samopoczucie zniknie!!

 

 


 

Czy połączenie terapii z detoksykacją w walce z uzależnieniem lub jego profilaktyką ma sens?


TAK!! Jednak to nie wszystko część fizyczna to jedno jednak idealny efekt uzyskasz kiedy po witaminizacji organizmu, porozmawiasz z Terapeutą który wysłucha Cię i dowie się czemu odczuwasz stany przewlekłego stresu, czemu dotknęło Cię wypalenie zawodowe, i czemu sięgasz po używki, alkohol, narkotyki, leki etc. by poczuć się „normalnie” zdolnym do pracy!!