primium vivere ośrodek logo

 

 

PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Porzuć nałóg

WYBIERZ COACHA - Ośrodek Leczenia Uzaleznień Primum Vivere współpracuje z nalepszymi!

 

     Jestem absolwentką Akademii Coachingu Joanny Flanagan (program Narodziny Coacha przez ICF na poziomie ACSTH) oraz irlandzkiej Szkoły Coachingu w Dublinie Positive Success Group, z którą ściśle współpracowałam jako coach, trener i facylitator akredytowanego kursu coachingu „Diploma in Life & Execuive Coaching" w latach 2011-2014. Posiadam ponad 500 godzin praktyki coachingowej grupowej oraz ponad 100 godzin praktyki coachingowej indywidualnej. 

 

      Moja pasja to wspieranie rozwoju kobiecych liderek oraz coaching ewolucji kobiecego piękna. Jestem licencjonowanym coachem kariery oraz asesorem narzędzi EQ-i 2.0 & EQ-i 360 w zakresie rozwoju Inteligencji Emocjonalnej certyfikowanym przez MultiHealthSystem, UK. Początki mojej kariery zawodowej to zbieranie cennych doświadczeń w sektorze usług finansowych i bankowości. W latach 2007-2011 pracowałam jako asystent doradców biznesowych oraz kierownictwa wyższego szczebla w jednym z oddziałów irlandzkiego „Bank of Ireland” w centrum Dublina. Jestem założycielką kobiecej marki EvMaFe oraz pierwszą w Polsce facilitatorką „Ecstatic Awakening Dance”, metody rozwoju i transformacji poprzez taniec spontaniczny i ruch autentyczny. Od września 2014 roku z dumą i wielkim entuzjazmem rozpoczęłam współpracę z Evolution Coaching w Warszawie i pełnię rolę ambasadorki Evolution w Krakowie oraz w Łodzi.

 

       W życiu prywatnym i zawodowym charakteryzuje mnie duża energia i entuzjazm w „obejmowaniu zmian”; pasja do pracy z ludźmi; ufność do ludzi i świata oraz śmiałość w podejmowaniu odważnych decyzji.

    Cechuję mnie duża determinacja w poszukiwaniach tego co przynosi radość w sercu i poczucie wewnętrznego spełnienia, a ponadto zorientowanie na PIĘKNE i spełnione ŻYCIE gdzie nie tylko sam cel, ale przede wszystkim droga dotarcia do niego mają znaczenie. 

 

Wierzę, że wszyscy rodzimy się z naturalną zdolnością realizowania pełni swojego potencjału, własnych marzeń oraz odnoszenia sukcesów w życiu. Z ogromną pasją wspomagam i z zaangażowaniem wspieram w procesie coachingu osoby, które chcą dokonywać świadomych zmian w zgodzie z tym kim są i czego pragną zarówno w karierze zawodowej, jak i w życiu osobistym. 

TEL. Kontaktowy: +48 881 967 487

     

      Posiadam szeroką wiedzę na temat zarządzania i funkcjonowania środowiska korporacyjnego. W ramach prowadzonych projektów optymalizowałam procesy operacyjne, konstruowałam systemy wynagrodzeń, wdrażałam systemy informatyczne, zajmowałam się zarządzaniem zespołem i rekrutacją nowych pracowników. Jestem autorką szkoleń biznesowych i warsztatów rozwoju osobistego o szerokiej tematycje, w ramach których inspiruje uczestników do reflekcji nad swoim życiem i motywuje do zmiany.

 

Doświadczenie:

 

  • Członek Sekcji Diagnostyki i Edukacji Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich
  • Wieloletni praktyk z zakresu finansów i księgowości
  • Doradca psychologiczny, coach
  • Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w dużych korporacjach w różnych branżach (LeviStrauss, Sunrider, Tchibo, NDX Development, Falck, Agora).

Jeśli jesteście zainteresowani Państwo moją ofertą zapraszam do kontaktu tel. 507095772

Prowadzę sesje coachingowe Rozwoju Osobistego w obszarach

 

  • Coaching zdrowych relacji
  • Coaching pewności siebie
  • Coaching asertywności
  • Coaching mocnych stron
  • Coaching rodzicielski

Telefon kontaktowy: 607 778 701 lub Skype

Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną na UJ w Krakowie a także uzyskałam certyfikat specjalisty terapii uzależnień Krajowego Biura do spraw Przeciwdziałania Narkomanii. 

     Zawodowe doświadczenie zdobywam w pracy w oddziale dziennym psychiatrycznym, w  poradnictwie dla osób uzależnionych (głównie od alkoholu i narkotyków) i  ich bliskich.

     Od 15 lat prowadzę grupy wsparcia dla osób współuzależnionych.

     Od 17 lat uczestniczę co najmniej raz w roku w trzydniowej sesji terapeutycznej opartej o systemową terapie rodzin.