LECZENIE...
ZACZNIJ JE Z NAMI ! W tym roku...miesiącu...

Porzuć nałóg, nim życie Ciebie porzuci!

KONTAKT - Primum Vivere Ośrodek Leczenia Uzależnień

Witaj... Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania na które chciałbyś uzyskać odpowiedź chętnie porozmawiamy by Tobie pomóc, i udzielić odpowiednich informacji. Ośrodek Primum Vivere jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu by POMÓC Tobie podjąć Terapię leczenia uzależnień w jak najodpowiedniejszej chwili.

Centrum Psychoterapii Primum Vivere w Bielsku-Białej zapewnia profesjonalną pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniami behawioralnymi, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, nerwicą, depresją oraz innymi problemami natury psychicznej. Nasi psychoterapeuci, psychologowie i coachowie czekają, by Ci pomóc.

Uzależnienia behawioralne

Uzależnienia behawioralne, czyli uzależnienia od zachowań, to wszelkiego rodzaju nałogi związane z wykonywaniem jakiejś czynności. Do najczęściej spotykanych z nich należą uzależnienie od Internetu, hazardu, zakupoholizm, seksoholizm czy pracoholizm. Uzależnienia behawioralne można leczyć. Aby rozpocząć proces leczenia, warto zgłosić się do specjalisty psychoterapii uzależnień, który zdiagnozuje problem i zaproponuje najlepsze postępowanie.

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia lękowe są rodzajem zaburzeń depresyjnych. Mogą być wywoływane przez różne czynniki, w szczególności związane ze zmianami w mózgu lub stresem. Ujawniają się zwykle bez powodu w sytuacjach, które nie powinny wywoływać lęku. Jeśli zaburzenia lękowe utrudniają codzienne funkcjonowanie, należy jak najszybciej zgłosić się na konsultację psychologiczną lub psychiatryczną, by ustalić źródło problemu oraz podjąć odpowiednie leczenie.

Napady paniki

Napady paniki polegają na nagłym wystąpieniu bardzo silnego, nieuzasadnionego lęku. Mogą im towarzyszyć różne objawy, takie jak łomotanie serca, uczucie duszności, zimne poty, ból głowy lub brzucha czy zawroty głowy. Leczeniem ataków paniki zajmują się psychologowie i psychiatrzy. W trakcie terapii indywidualnej lub grupowej starają się rozpoznać czynniki, które je wywołują, a następnie pomagają zmienić wzorce myślenia na takie, które redukują lęk.

Numer konta Primum Vivere 

 03 1240 4126 1111 0000 5257 7596

Logo banku Pekao na którym widać czerwonego żubra

Ośrodek Leczenia Uzależnień Primum Vivere

ul. Działy 47 Kozy, 43-340 (Koło Bielska - Białej)

Primum – Vivere, Barbara Kurpiewska

Centrum Psychoterapii Primum Vivere, depresja, traumy, nerwice, zaburzenia lękowe, napady paniki, uzależnienia behawioralne, uzależnienia od alkoholu, uzależnienia lekowe, uzależnienia od narkotyków

ul. Piłsudskiego 7 lok. nr. 6 Bielsko - Biała 43 -300

Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej pracy lub możliwości danej terapii -prosimy o kontakt: