LECZENIE...
ZACZNIJ JE Z NAMI ! W tym roku...miesiącu...

Porzuć nałóg, nim życie Ciebie porzuci!

Opieka terapeutyczna i psychologiczna na każdym etapie odwyku

Gwarantujemy naszym Pacjentom indywidualne podejście oraz wspieramy ich na wszystkich etapach odwyku. Zachęcamy do kontaktu, jeśli nie wiesz, jaki rodzaj terapii będzie dla Ciebie odpowiedni. Przed podjęciem terapii odwykowej udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, tak abyś dokładnie wiedział, czego się spodziewać. Nie zostawimy Cię również po zakończeniu terapii odwykowej – wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na podtrzymanie efektów odwyku.

Alkoholizm, narkomania, lekomania, zaburzenia emocjonalne, depresja, lęki – czas powiedzieć dość temu, co odbiera Ci zdrowie i radość życia. Podjęcie decyzji o terapii odwykowej to przełomowy moment. Jeżeli jesteś zdecydowany zawalczyć o nowego siebie, skontaktuj się z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień oferujemy wsparcie doświadczonych specjalistów. Tutaj czeka na Ciebie kompleksowa opieka medyczna i wsparcie psychologiczne. Skorzystasz z indywidualnie opracowanego programu terapeutycznego, dzięki któremu już w kilka tygodni zaczniesz inaczej postrzegać swoją chorobę i zaczniesz stawiać jej czoła. Spotkasz tu ludzi zmagających się z tymi samymi problemami, bogatszych o doświadczenia, otwarcie mówiących o swoich sukcesach i porażkach na drodze do trzeźwości. Nasi terapeuci wiedzą, co zrobić, aby pomóc Ci odzyskać zdrowie i radość życia. Poznaj szczegóły oferowanych przez nas metod terapeutycznych.

Terapia indywidualna leczenia uzależnień

Każdy Pacjent bierze udział w terapii indywidualnej z terapeutą prowadzącym. Na spotkaniach ze specjalistą od uzależnień można poczuć się bezpiecznie i porozmawiać szczerze o wszystkich problemach – nie tylko samym uzależnieniu, ale też trudnościach napotykanych w życiu prywatnym i zawodowym. Podczas terapii indywidualnej Pacjent ma szansę zrozumieć mechanizmy uzależnienia oraz odnieść je do swojej sytuacji. Program terapii indywidualnej dobierany jest do potrzeb Pacjenta. Pod uwagę bierze się m.in. rodzaj uzależnienia i stan psychofizyczny osoby uzależnionej. Terapia indywidualna leczenia uzależnień uzupełniana jest terapią grupową, na której osoba uzależniona może skonfrontować swoje myśli i emocje z doświadczeniem innych osób.