primium vivere ośrodek logo

 

 

PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Porzuć nałóg

Zapytaj nas

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej pracy lub możliwości danej terapii
- prosimy o kontakt:

 

Zadzwoń!

 

607 778 701

 

 

Terapia ambulatoryjna w leczeniu uzależnień 


Zapisując się na terapię ambulatoryjną podpisujesz kontrakt między sobą a terapeutą który obowiązuje cały rok, przez rok przebrniesz będziesz pod opięką terapeuty uzależnień z którym będziesz rozwiązywał problemy dnia codziennego. Ofertę tą kierujemy głównie do osób które mają problem z podjęciem terapii pobytowej, z różnych względów, często czasowych. Terapia ambulatoryjna to terapia indywidualna ale też i grupowa, często odnajduje się wsparcie w osobach dotkniętych tą samą chorobą.

 

 Terapia ambulatoryjna to 48 spotkań z terapeutą uzależnień, który będzie przeprowadzał z Tobą cały program leczenia uzależnień z terapii pobytowej przez cały okres trwania kontraktu terapeutycznego.
czas zegarek

 

 

rozmowa ze specjalistą
 

W Terapii ambulatoryjnej będziesz spotykał się z terapeutą uzależnień indywidualnie by oswoić się z otoczeniem i problemami Ciebie gnębioncymi to miejsce gdzie możesz powiedzieć to co nie daje Tobie i Twojemu sumieniu spokoju, co sprawia że chcesz zapić następny dzień, by zapomnieć!!!
 

 

 Tutaj poznasz ludzi którzy rozumieją w jakiej sytuacji jesteś co Ciebie dotyka i czemu musisz stawić czoła, w terapii grupowej wsparcie bliźniego jest głównym fundamentem, nic bardziej nie łączy jak wspólne problemy, choroby, i brak wyrozumiałości, nikt tego nie zrozumie lepiej niż osoba stojąca obok, chodząca w tych samych butach !! Dlatego tak ważne jest by uczestniczyć w grupowej terapii leczenia uzależnień.
osoby na terapii