PIERWSZY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ,
KTÓRY POWSTAŁ W POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI POLSKI!

DZWOŃ! 24 h

    667 950 835 

    607 778 701 

  33 817 51 29 

Terapia pobytowaw ośrodku leczenia uzależnień Primum Vivere


W naszym ośrodku leczenia uzależnień oferujemy terapię pobytową która trwa 5 tygodni, pierwszy tydzień poświęcony jest detoksykacji organizmu „przyjmujemy osoby pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych” podczas którego wykonywany jest szereg badań by stwierdzić w jakim stanie znajduje się osoba dotknięta uzależnieniem, na tej podstawie jest poddawany detoksykacji z zabezpieczeniem medycznym, po okresie detoksykacyjnym przeprowadzane są rozmowy z Terapeutami uzależnień, psychologami i psychiatrą

 

  • Terapia indiwidualna leczenia uzależnień
  • Terapia grupowa leczenia uzależnień

 

 Ośrodek leczenia uzależnień to nie tylko terapia ale i komfort, posiadamy 8 pokoi z czego 4 dwuosobowe i 4 jednoosobowe co daje idealne warunki do przebywania, w każdym z pokoi są oddzielne telewizory i dostęp do Wi-Fi, prowadzimy terapię i konsultację w dwóch różnych salach terapeutycznych indywidualnych i grupowych ta ostania wyposażona jest w najnowszy sprzęt do prowadzenia zajęć terapeutycznych.
 

 

 


 
Po okresie Detoksykacyjnym w ośrodku leczenia uzależnień, będziesz rozwiązywał swoje problemy związane z nałogiem głównie ze specjalistami Terapii uzależnień, to oni są dla Ciebie, żeby słuchać i pomagać by rozwiązywać wszystkie twoje problemy, psycholog będzie pracował głównie nad relacjami rodzinnymi ogólnym aspekcie twojego życia, zaś psychiatra ma na celu wykluczenie takich chorób jak depresja, dwuefektywnabiegunowa, czy natrenctwa by uzupełnić leczenie terapeutyczne, często bywa tak że depresja wzmaga nadużywanie alkoholu, narkotyków, czy leków.

 

 Jedzenie to jeden z priorytetów na który kładziemy nacisk, często osoby trafiające do ośrodków leczenia uzależnień, przebywały w ciągu alkoholowym lub narkotykowym który zaburzał ich łaknienie sprawiając że organizm był na skraju wyczerpania, stąd bardzo ważnym czynnikiem jest odpowiednia dieta bogata w witaminy, białka, węglowodany i tłuszcze!! Doskonale zdajemy sobie sprawe jak ciężko jest zacząć jeść po 1 miesięcznym ciągu alkoholowym.

 

 


 

Kroplówki z witaminami to możliwe? Tak oczywiście nawet wskazane, pamiętaj że szmat czasu spędziłeś na zatruwaniu swojego organizmu teraz trzeba go oczyścić, ośrodek leczenia uzależnień Primum Vivere ma swoje opatentowane kroplówki z odpowiednim składem detoksykacyjnym, który oczyści organizm i odżywi tak byś doznał miękkiego lądowania podczas przerywania ciągu alkoholowego czy narkotykowego. Zdaj się na naszą 20 letnią praktykę!!!

 

 Pamiętaj że uzależnienie to choroba i jak każda jedna musi być traktowana poważnie, bo często nieleczona może doprowadzić do śmierci, zdajemy sobie sprawę że posiadasz obowiązki, pracę z której się utrzymujesz dlatego na czas pobytu w ośrodku leczenia uzależnień Primum Vivere dostaniesz zwolnienie lekarskie, i to TYLKO TY!!  I płatnik Z.U.S będzie wiedział z jakie powodu zostało ono wystawione, dyskrecja to, to co sobie cenimy!!