LECZENIE...
ZACZNIJ JE Z NAMI ! W tym roku...miesiącu...

Porzuć nałóg, nim życie Ciebie porzuci!

Wypalenie zawodowe a uzależnienie

Wypalenie zawodowe oraz różnego rodzaju problemy związane z pracą są jednym z głównych czynników przyczyniających się do rozwoju uzależnień. Przewlekły stres, a czasem nadmiar obowiązków, mogą prowadzić do sięgania po używki. Wypalenie zawodowe często przeistacza się w uzależnienie od alkoholu lub narkotyków, które trzeba leczyć w ośrodku uzależnień.

 

Jeśli podejrzewasz, że możesz doświadczać wypalenia zawodowego, spróbuj odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Odczuwasz przewlekły stres związany z pracą?
  2. Po wakacjach masz jeszcze mniej energii do pracy?
  3. Kipisz ze złości za każdym razem, gdy szef coś do Ciebie mówi?
  4. Wyjście na piwo z kolegami z pracy, z którymi można spokojnie obgadywać szefa, jest sprawdzonym sposobem na upuszczenie pary?
  5. Jesteś znudzony, ale nie zależy Ci na żadnych nowych wyzwaniach?
  6. Jesteś ekstrawertykiem i brakuje Ci kontaktu z innymi?
  7. Twoja ścieżka kariery nie prowadzi Cię w stronę wymarzonej pracy?
  8. Nie wyrabiasz się z obowiązkami w ciągu 8 godzin pracy?
  9. Stres rośnie z każdym dniem i nie znika nawet w domu?
  10. Tylko wypłata trzyma Cię w pracy?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prawdopodobnie borykasz się z wypaleniem zawodowym. Niestety wiele osób zmagających się z tym problemem szuka pomocy w alkoholu lub narkotykach. Używki pozwalają na chwilowe odprężenie, za które trzeba jednak zapłacić wysoką cenę. W naszym ośrodku zajmujemy się nie tylko prowadzeniem terapii dla uzależnionych, ale też pomagamy osobom, które dopiero stoją na progu uzależnienia.

Kroplówki witaminowe dla osób borykających się z wypaleniem zawodowym

Opracowaliśmy skład kroplówek witaminowych, które zregenerują Twój organizm, podnosząc energię witalną, odprężając oraz niwelując skutki przewlekłego stresu. Zadbamy o to, aby powróciła Twoja koncentracja i funkcje poznawcze. Wlewy witaminowe zmniejszą uczucie napięcia i poprawią Twoje samopoczucie. Witaminizacja doskonale uzupełni sesje terapeutyczne ze specjalistą, który pomoże Ci zrozumieć przyczyny wypalenia zawodowego i związanego z nim uzależnienia.