LECZENIE...
ZACZNIJ JE Z NAMI ! W tym roku...miesiącu...

Porzuć nałóg, nim życie Ciebie porzuci!

Barbara Kurpiewska

Kierownik ośrodka terapeutycznego, Ratownik medyczny, Dyplom ukończenia Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej, Certyfikat ukończenia Opiekun Osób Starszych, Studium Coachingu SPCH w Warszawie

Z osobami uzaleznionymi pracuję od 25 lat. Moja misją jest pomaganie ludziom. Z zawodu jestem ratownikiem medycznym, ukończylam też kurs pomocy osobom starszym. Z zamiłowania pogłębiałam też wiedzę z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej na studiach podyplomowych w Krakowie. Moją pracę zawodową rozpoczęłam w pierwszym prywatnym ośrodku w Polsce – Ośrodku terapeutycznym Janochy i pracowałam tam osiem lat.

Do Bielsko – Białej przyjechałam ponieważ dostałam ofertę pracy w nowo otwartym ośrodku uzależnień koło Szyndzielni ale po pół roku pracy postanowiłam stworzyć własny ośrodek i tak powstało PRIMUM VIVERE. Ciągle podnoszę kwalifikacje, dokształcam się poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z tematyką uzależnień. Wychodząc na przeciw potrzebom moich podopiecznych ukończyłam studium coachingu na SPCH w Warszawie. Pomyślnie również ukończyłam Coaching Relacji na Akademi Coachów Chrześcijańskich.

Moim celem jest wzmocnienie ich oraz wspieranie w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby. Prowadzę też fundację „Pomocna dłoń” aby ludzie uzależnieni i wykluczeni nie pozostawali ze swymi problemami sami.

Moje motto życiowe bowiem brzmi – „PO PIERWSZE ŻYĆ”

CERTYFIKAT

Kadra Ośrodka Leczenia Uzależnień

Nasi terapeuci